OKEY NO FURTHER MYSTERY

okey No Further Mystery

okey No Further Mystery

Blog Article

- Tahtanızda işçilikinize yaramayan taşı tahtanızın sağ doğrultuındaki dikdörtgen alana güruhkleyip bırakmanız gerekiyor. Her aktör aynı şekilde tahtasında çalışmaine yaramayan taşını sağ kendi sağ yöreındaki alana bırakıyor.

Tesadüfen sizinle aynı hile masasında önem vadi kişilerle hasbihâl düzlemı oluşturabilirsiniz. Sohbet ederek, bacanaklıklarınızı pekâlâştirebilirsiniz. Ihtimal devran içre bu rüfekaı başlıca ortama de taşıyabilirsiniz. Kesifı bir oyuncuysanız ve hızlı oynamaktan körpelanıyorsanız, gurubunuza dahil olan oyuncuları bugün içinde seçerek kapalı gurup oluşturabilirsiniz.

Seri yapabilmek karınin ise yön yana en azca 3 taş gelmesi gerekmektedir. Örneğin yağız 1,2 taşlarının bir dizi olabilmesi dâhilin taçına yağız 3 ya da joker taşının gelmesi gerekmektedir. Böylelikle isteka üzerinde mevki saha taşların tamamı kendi midelerinde anlamlı seriler oluşturmasından sonra yabancı bitmektedir. Bir ahali içinde hiçbir oyuncu istakasını hevesliamaz ise hiçbir puan kaybı evet da kazanımı elde edilememektedir. Sohbetli Okey Oyna Sitelerine Giriş

Çanak oyunu çoğu kez taşınabilir uygulamalar ve web ortamları üzerinden yeğleme edilen bir katakulli olma özelliği taşımaktadır. Çanağın farklı versiyonları bulunsa da ekseri çanak okey plus şeklinde adlandırılmaktadır. Bundan dolayı da oyundaki heyecan yükselmektedir. Çanak okeye kafalamadan önce oyuna giriş yapan kullanıcılar malik oldukları belirli miktarlardaki nakit/zer vs. ile masanın değerini belirlemektedir. Klasik ve 101 formatlarında oluşturulabilmekte olan çanak okey masalarının değerleri bu şekilde yükseltilmektedir.

Kent içinde temaşa ile ait veya katakulli dışında heves edilen konuların öğrenilmesi maksadıyla çeşitli bilgiler paylaşılmaktadır. Bu bilgiler içerisinde okey ile alakalı bilinmeyenler veya düşkünlük edilenlerde bulunmaktadır.

Oturduğunuz yerden hasetn her saatinde eğlenmek amacıyla masa oyunlarını oynamak istiyorsanız, bunlar arasında vaziyet alan okey salonları ile ait tüm erişimi sitelerimizden sağlayabilirsiniz.

Sitede nasıl künde oynarım? olarak mevcut çağ ara buluculığı iye elan önce bu oyunu oynamamış kişilere detaylı bir şekilde anlatım bulunmaktadır.

İnternette vaktinizi geçirirken 101 plus oyna kabil bir istekte mi bulundunuz? Özellikle darldığınız vakitleri değerlendirmek istiyorsanız bu aramayı yapmış olabilirsiniz.

Canlı okey oyunları oynatmakta olan epey farklı siteler bulunmaktadır. Bu sitelerinin bir kısmı içtimai olan faaliyetleri ile de oyuncuların ilgilisi çekmiş bulunmaktadır.

Evet ne taş sahtedir ve kesinlikle bileceksiniz? Gösterge taşının 1 üst nicelikı joker namına geçmektedir. Misal mai 3 göstergemiz ise mai 4 okey taşıdır. Oyunda parafin taş joker üzere kullanılır. Yani istediğiniz her taşın kanatına koyabilirsiniz.

Ve taşlarınızı sıralayarak per tekvin etmek dâhilin tüm dikkatinizi toparlayın. Yârenlik ederek okey oynamanın tadını çıkafa. Devran içerisinde sohbetlerde kurduğunuz dostluklar olacaktır; kendi kapalı gurubunuzu mevsim içre oluşturabilirsiniz.

Oyunun cemaziyelevveli çok çarkıt olan ve hala afiyetle oynanmaya devam fail bir masa oyunudur. 4 şahıs ile ıstaka adı verilen kara tahta bölmelere dizilen taşlar ile oynanan bu şatır mandepsi artık internet üzerinden bile oynanabilir hale gelmiştir.

Ağız ağıza yasal bir şekilde oynanan ve sizlerden rastgele bir vakıf almayan bu kent sayesinde rüfekaınızla sefalı hengâm geçirmeniz göz at bundan sonra mümkün.

Her bir elde farklı bir şahıs taşları dağıtır. Temaşa tombul sistemde gün ile ve belli bir düzende ilerlemek zorundadır.

okey
okey oyna

Report this page